Geri Dön
GündemBugün avm'ler açık mı? Cumartesi ve Pazar günü AVM'ler kapalı mı? AVM çalışma saatleri

Bugün avm'ler açık mı? Cumartesi ve Pazar günü AVM'ler kapalı mı? AVM çalışma saatleri

AVM çalışma saatleri araştırılıyor. Koronavirüs önlemleri neticesinde alınan kararlar gereği AVM çalışma saatleri değiştirilmişti. Sabah 10.00 akşam 20.00 saatleri arasında açık olan AVM'lere gidişte HES kodu zorunluluğu getirilmişti. Peki, yeni normalleşme kararları ile AVM çalışma saatlerinde değişiklik yapıldı mı? Alışveriş Merkezleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte İçişleri Bakanlığı normalleşme genelgesine göre AVM açılış/kapanış saatleri.

Bugün avm'ler açık mı? Cumartesi ve Pazar günü AVM'ler kapalı mı? AVM çalışma saatleri

Son Dakika: AVM'ler kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor? Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlerden birisi de AVM çalışma saatleri ile ilgili değişiklikti. AVM çalışma saatleri 10.00-20.00 saatleri olarak belirlenmişti. Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan risk haritasına göre normalleşme kararlarını açıkladı. İçişleri Bakanlığı yeni normalleşme genelgesiyle alınan kararları detaylandırdı. Peki, AVM çalışma saatlerinde değişiklik yapıldı mı? AVM'ler saat kaçta açılıyor? İşte AVM çalışma saatleri.

AVM ÇALIŞMA SAATLERİ - KAÇTA AÇILIYOR/KAPANIYOR?

AVM çalışma saatlerinde değişiklik olmadı. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan normalleşme genelgesine göre AVM çalışma saatleri 10.00-20.00 saatleri arasında olacak.

AVM'DE HES KODU ZORUNLULUĞU

Alışveriş Merkezlerine girişte HES kodu zorunluluğu devam ediyor. AVM'ye giriş yapmak isteyenler güvenlik kısmında HES kodu taraması yaptırarak riskli olmadığı takdirde içeriye girebiliyor.

HAFTA SONU AVM'LER AÇIK MI?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağının kaldırıldığı illerde AVM'lerin belirlenen saatlerde çalışmaya devam edeceği düşünülüyor.

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet