Geri Dön
GündemBankalar bugün açık mı? 28 Ekim Pazartesi bankalar kaça kadar açık?

Bankalar bugün açık mı? 28 Ekim Pazartesi bankalar kaça kadar açık?

Bankalar bugün çalışıyor mu? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 28 Ekim Pazartesi günü bankalar açık olacak mı? Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor. İşte resmi tatil nedeniyle bankaların açık olacağı saat dilimi...

Bankalar bugün açık mı? 28 Ekim Pazartesi bankalar kaça kadar açık?

Yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. Tüm yurtta coşkuyla kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yurt genelinde resmi tatil olarak ilan edilmiştir. Bu sebeple yarın kamu kurum ve kuruluşları, bankalar, kargo şirketlerinde tatil olacak. Peki, bugün bankalar çalışıyor mu?

28 EKİM PAZARTESİ BANKALAR AÇIK MI?

Bugün bankalar açık mı? Vatandaşların merakla beklediği sorunun yanıtı belli oldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bugün yarım gün, yarın ise tüm gün resmi tatil kabul edilmektedir. Bu sebeple 28 Ekim Pazartesi günü bankalar yarım gün açık olacaktır.

Vatandaşlar öğlene kadar bankadaki işlemlerini halledebilecekler. Öğleden sonra internet üzerinden yapılacak EFT/Havale işlemleri de 30 Ekim'de gerçekleşecek.

Plakasını gizledikleri otomobille kaçarken, kaza yapınca yakalandılarAdana'da arka plakası sökülü, ön plakası ise bantla kapatılan otomobil ile polisten kaçan 4 kişi, ticari taksi ile kaza yapınca yakalandı. Polisten kaçan otomobil sürücüsü Sezer N.'nin 1.2 promil alkollü olduğu belirlenirken, şüphelilerin kaçtıkları sırada araçtan attıkları tespit edilen pompalı av tüfeğine el konuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet