Geri Dön
GündemBursa bayram namazı saat kaçta? Bursa'da camilerde bayram namazı kılınacak mı?

Bursa bayram namazı saat kaçta? Bursa'da camilerde bayram namazı kılınacak mı?

2021 Bursa bayram namazı vakitleri sorgusu sürüyor. Ramazan Bayramı dolayısıyla Bursa'da bayram namazı saat kaçta kılınacak merak ediliyor. Bugün İslam alemi için büyük bir öneme sahip olan Ramazan Bayramı... Her yıl bayramlarda camiler tıklım tıklım dolarken bu yıl pandemi nedeniyle camilerin açık olup olmadığı sorgulanıyor. Bayram namazını kaçırmak istemeyenlerin sıkça sorduğu soru ise "Bursa bayram namazı saat kaçta?" şeklinde...

Bursa bayram namazı saat kaçta? Bursa'da camilerde bayram namazı kılınacak mı?

Ramazan Bayramı için geri sayım başladı. Bayramın ilk günü yapılan ibadetlerin başında ise bayram namazı geliyor. 81 ilde yurttaşlar namaz vakitlerini araştırıyor. Bursa da bu illerin başında geliyor. Peki, Bursa bayram namazı saat kaçta? Bursa'da camilerde bayram namazı kılınacak mı?

BURSA'DA BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA?

Diyanet'in takvimine göre Bursa'da bayram namazı saat 06.23'te kılınacak.

CAMİLERDE BAYRAM NAMAZI KILINACAK MI?

Diyanet İşleri Başkanlığı, bu yıl Kovid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen koşulları sağlanarak camilerde bayram namazı kılınabileceğini açıkladı.

Otomobilin bagajındaki çocuk ipe bağlı atı koşturduğuBursa'da bir çocuğun seyir halindeki bagajında yolculuk yaparak, iple bağlı olan atı yolda koşturduğu anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet