Geri Dön
GündemBursluluk sınavı ne zaman, ertelendi mi 2021? Son dakika İOKBS Bursluluk sınavı tarihi açıklandı mı?

Bursluluk sınavı ne zaman, ertelendi mi 2021? Son dakika İOKBS Bursluluk sınavı tarihi açıklandı mı?

Bursluluk sınavı tarihi öğrencilerin gündeminde yer alıyor. 25 Nisan tarihinde Bursluluk sınavının gerçekleştirileceği açıklanmıştı. Ancak Bursluluk sınavı ile ilgili geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yeni bir açıklama gerçekleştirdi. Peki Bursluluk sınavı ne zaman 2021? İOKBS Bursluluk sınavı ertelendi mi?

Bursluluk sınavı ne zaman, ertelendi mi 2021? Son dakika İOKBS Bursluluk sınavı tarihi açıklandı mı?

Bursluluk sınavı ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bursluluk sınavı ile ilgili açıklama yaptı. Bakan Selçuk2un açıklaması sonrasında ise öğrenciler Bursluluk sınavı İOKBS'nin tarihini araştırmaya başladı. Peki Bursluluk sınavı ne zaman 2021, ertelendi mi?

BURSLULUK SINAVI NE ZAMAN?

Öğrencilerin gündeminde yer alan Bursluluk sınavı ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bir açıklama yaptı. Bakan Selçuk, "1 milyon civarında öğrencimizin 25 Nisan'daki bursluluk sınavını erteliyoruz. Ne zamana ertelediğimizi şu anda söyleyemiyoruz. Çünkü salgının durumuna bakmamız lazım. Geçen sene eylüle ertelemiştik. " dedi.

Bursluluk sınavı tarihi henüz belli olmadı. Konu ile ilgili açıklama geldiği zaman detaylar haberde yer alacak.

Kuşadası Kadı Kalesi kazılarında insan iskeletleri bulunduAydın'ın Kuşadası ilçesindeki tarihi Kadı Kalesi Ören Yeri'nde bu yılki kazılarda 13. yüzyıldan kaldığı tahmin edilen, ikisi çocukken hayatını kaybetmiş 5 insana ait iskelet bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet