Geri Dön
GündemBursluluk Sınavı sonuçları açıklandı mı? 2021 İOKBS sonuçları için geri sayım...

Bursluluk Sınavı sonuçları açıklandı mı? 2021 İOKBS sonuçları için geri sayım...

İOKBS sonuçları için gün sayılıyor. Zamanın daralmasıyla birlikte "Bursluluk sınav sonuçları açıklandı mı? İOKBS 2021 ne zaman açıklanacak?" soruları hızlanmaya başladı. İşte MEB'in öğrencilere geçtiği o tarih...

Bursluluk Sınavı sonuçları açıklandı mı? 2021 İOKBS sonuçları için geri sayım...

Yeni bir haftaya girilirken bursluluk sınavına girenlerin heyecanı epey artmış durumda... Bu hafta sonuçlar ilan edilecek. Hem sonuçların erken açıklanma ihtimali hem de net tarihi bilmeyen öğrenciler nedeniyle "Bursluluk sınav sonuçları açıklandı mı? İOKBS 2021 ne zaman açıklanacak?" soruları sıklaştı.

İOKBS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Milli Eğitim Bakanlığı sınav takvimine göre İOKBS sonuçları 28 Eylül'de ilan edilecek. Öğrenciler sonuçları http://www.meb.gov.tr internet adresinden öğrenebilecek.

Okul müdürlükleri öğrenci velisinin istemesi hâlinde “Sınav Sonuç Belgesi”ni elektronik ortamdan alıp mühür ve imza ile onayladıktan sonra öğrenci velisine veya öğrenciye imza karşılığı verecektir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bir kentte daha güzelavrat otu paniği! 2 kişi hastaneye kaldırıldıTrabzon'da, yedikleri ıspanak içerisinde bulunan "güzelavrat" otu olarak bilinen "atropa belladonna" nedeniyle zehirlenen 2 kişi tedavi altına alındı. Öte yandan dün Giresun'da da atropin zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılan 6 kişi, taburcu edilmişti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler