Geri Dön
GündemBuzkıran filmi konusu nedir? Buzkıran filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

Buzkıran filmi konusu nedir? Buzkıran filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

2016 yılında gösterime giren ve büyük bir ilgi gören Buzkıran filmi, bu akşam televizyon karşısında izleyecilerin karşısına çıkıyor. Peki merakla araştırılan Buzkıran filmi konusu nedir? İşte Buzkıran filminin çekildiği yer ve oyuncu kadrosu...

Buzkıran filmi konusu nedir? Buzkıran filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

BUZKIRAN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

1985'de buzkıran gemi "Mikhail Somov", Antarktika açıklarında büyük bir buz dağı ile karşı karşıya kalır. Kaptan Petrov yanından geçmeye karar verir. Fakat bu esnada mürettebattan biri köpeğiyle denize düşer. Kurtarma operasyonu yüzünden gemi buz dağının yanından başarıyla geçemez ve buz dağının bir kısmına çarpar. Kaptan, ikinci kaptan tarafından ihbar edilir ve görevden alınır. Kurtarılmayı bekleyen gemide yeni kaptanın gelmesiyle işler iyice karışır.

BUZKIRAN FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Buzkıran filminin oyuncu kadrosunda Pyotr Fyodorov, Sergey Puskepalis, Aleksandr Pal, Vitaliy Khaev yer alıyor.

BUZKIRAN FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Buzkıran filminde, Antarktika açıklarında bir geminin buz dağı ile karşı karşıya gelmesi ve ardından yaşanan olaylar konu ediliyor. Filmin çekimlerinin büyük bir çoğunluğu stüdyoda gerçekleştirildi.

 

20 gündür kayıp! 'Görenler polise haber versin'Isparta'da 20 gündür kendisinden haber alınamayan 80 yaşındaki kayıp kişi aranıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet