Geri Dön

Çaldığı altınlar moloz çuvalından çıktı!

Bingöl’de Suriye uyruklu R.N.'nin gasp ettiği altınlar moloz koyulan çuvalın içinde bulundu.

Çaldığı altınlar moloz çuvalından çıktı!

Suriye uyruklu R.N., 18 Nisan'da ismi öğrenilemeyen Suriye uyruklu bir kişiyi darp edip, üzerinde bulunan altınları çalarak kaçtı. Yapılan şikayet üzerine polis ekipleri, R.N.'in yakalanmasına yönelik çalışma başlattı. Şüphelinin adresine operasyon düzenleyen ekipler, yaptıkları aramada çalınan 7 bilezik ve 1 çift küpeyi moloz bulunan çuvalın içerisinde buldu.

Altınlara sahibine teslim edilmek üzere el konulurken, R.N. ise gözaltına alındı. Şüpheli emniyetteki sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

 

Beştepe'de Libya zirvesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Libya Başbakanı Sarrac ortak basın açıklaması yaptı. Erdoğan konuşmasında, "Libya ile yeni işbirliği geliştirmeyi kararlaştırdık. Doğu Akdeniz'deki doğal zenginliklerinden faydalanmak üzere arama ve sondaj dahil işbirliğimizi genişletmeyi hedefliyoruz" dedi. Sarrac ise yaptığı açıklamada, "Düşmanı tamamen ortadan kaldırıncaya kadar mücadelemizi yapacağız. Bundan sonraki süreçte müzakere olanağı vermeyeceğiz" ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber