Geri Dön

Çalışan annelere verilen bakıcı desteği ne kadar, başvuru nasıl yapılır? 300 euro ne kadar?

Çalışan annelere verilen bakıcı desteği ile ilgili gündeme son dakika haberi geldi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, çalışan annelere verilen eğitimli bakıcı desteğinin çıkarıldığını açıkladı. İşte çalışan annelere verilen bakıcı desteği fiyatı...

Çalışan annelere verilen bakıcı desteği ne kadar, başvuru nasıl yapılır? 300 euro ne kadar?

Çalışan annelere verilen bakıcı desteği artırıldı. Son dakika gelen bir habere göre, çalışan annelere verilen eğitimli bakıcı desteği artırıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, açıklama yaptı. Peki 2020 çalışan annelere verilen bakıcı desteği ne kadar?

 ÇALIŞAN ANNELERE BAKICI DESTEĞİ NE KADAR 2020?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, çalışan annelere verilen eğitimli bakıcı desteğinin bu yıl aylık 200 Avrodan 300 Avroya çıkarıldığını açıkladı.

300 EURO NE KADAR?

DÖVİZ KURLARI SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!

ÇALIŞAN ANNELERE BAKICI DESTEĞİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

www.sgkegitimlibakici.org veya www.sgk.gov.tr internet adreslerinden e-devlet şifresiyle başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Gaziantep'te camdan düşen kız hayatını kaybetti!Gaziantep'te, erkek arkadaşı Mehmet K.'nin evinin penceresinden düşen Duygu D. (17) yaşamını yitirdi. Mehmet K. gözaltına alırken, Duygu D.'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber