Gündem Çanakkale’de su yolu kazısı sırasında toprak kaydı! 2 kişi hayatını kaybetti

Çanakkale’de su yolu kazısı sırasında toprak kaydı! 2 kişi hayatını kaybetti

17.04.2024 - 20:19 | Son Güncellenme:

​Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, hayır çeşmesi için su yolu kazısı yapıldığı sırada meydana gelen toprak kaymasında devam eden çalışmalarda Sefer Arslan'ın cansız bedenine ulaşılırken, göçük altından 3.5 saat sonra çıkarılan Tahir Ödemiş de kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay saat 16.30 sıralarında Kangırlı köyünde meydana geldi. Bölgede hayır çeşmesi için kazı çalışması yapıldığı sırada toprak kayması meydana geldi. Kazı çalışması sırasında bazı kişilerin toprak yığınları altında kaldığı iddia edildi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda jandarma, sağlık, AFAD ve AKUT ekibi sevk edildi.

Haberin Devamı

Çanakkale’de su yolu kazısı sırasında toprak kaydı 2 kişi hayatını kaybetti

TOPRAK ALTINDAN CANSIZ BEDENİ ÇIKARILDI, HASTANEYE KALDIRILAN 1 KİŞİ DE ÖLDÜ

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, hayır çeşmesi için su yolu kazısı yapıldığı sırada meydana gelen toprak kaymasında devam eden çalışmalarda Sefer Arslan'ın cansız bedenine ulaşılırken, göçük altından 3.5 saat sonra çıkarılan Tahir Ödemiş de kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Toprak altından çıkarılıp hastaneye kaldırılan Refik Bilgiç'in tedavisi ise devam ediyor.

Çanakkale’de su yolu kazısı sırasında toprak kaydı 2 kişi hayatını kaybetti
Çanakkale’de su yolu kazısı sırasında toprak kaydı 2 kişi hayatını kaybetti