Geri Dön

Canan Tolon’un “Sen Söyle” sergisinde son gün 2 Şubat

Canan Tolon’un 1980’li yıllardan günümüze uzanan sanatsal birikimini İstanbul Modern’de izleyiciyle buluşturan, sanatçının kendine özgü ifade ve teknik arayışını görünür kılan “Sen Söyle”, 2 Şubat 2020’de sona eriyor.

Canan Tolon’un “Sen Söyle” sergisinde son gün 2 Şubat

Araştırma alanlarının çeşitliliği ve düşünsel açılımının zenginliği açısından kuşağının en özgün ve yaratıcı sanatçılarından biri olan Canan Tolon’un Türkiye’de ilk kez bir müze çatısı altında gerçekleşen kişisel sergisinde sanatçının hem kendisini hem de günümüz insanını her açıdan etkileyen doğa ve çevre, mimarlık ve kültür hakkında yeniden düşündürtmeyi hedefliyor. Tolon’un sanatındaki dönüşüm ve gelişimin ikonik örneklerini bir araya getiren sergi, aynı zamanda sanatçının sanat tarihinde yerini almış bazı yerleştirmelerinin yeniden üretimine de yer veriyor. 

Ünlü oyuncu karantinada 'sinir krizi' geçirdiOyuncu Naomi Watts, 'elektrikli süpürgesi, bulaşık makinesi ve yazıcısı bozulduğu' için sosyal medya hesabından sessiz çığlık attığı bir görüntü paylaştı. Ünlü yıldızın takipçileri ise görüntüye tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber