Geri Dön

Cannes’da peri masalı

Dünyanın en prestijli sinema etkinliklerinden biri kabul edilen Cannes Film Festivali, kırmızı halı geçişleriyle de çok konuşuluyor.

Cannes’da peri masalı

Dün Slack Bay filminin prömiyerine katılan ABD’li oyuncu Blake Lively, ikinci çocuğuna hamile olmasına rağmen düzgün fiziği ve Sindirella’dan rol çalan görünümüyle dikkatleri çekti. Vivienne Westwood’un couture koleksiyonundan buz mavisi kabarık bir tuvalet tercih eden Lively, dağınık topuz yaptırdığı saçları ve tacıyla prensesleri anımsattı.

One Direction üyelerinden Liam Payne ile yaşadığı aşkla gündeme gelen İngiliz şarkıcı Cheryl Fernandez-Versini, Naeem Khan imzalı renkli elbisesiyle kırmızı halıdaydı. Straplez kesim, floral desenli bir tuvalet tercih eden Versini, elbisesini süsleyen tül detaylarıyla kırmızı halıda romantik bir hava estirdi. Ünlü oyuncu Johnny Depp’in 17 yaşındaki kızı Lily Rose Melody ise emin adımlarla babasının izinden gittiğini son filmiyle bir kez daha kanıtladı. Kırmızı halıda omuzlarını açıkta bırakan Chanel elbisesiyle boy gösteren Lily, yaşına uygun saç ve makyajıyla gecenin en beğenilen isimleri arasındaydı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet