Geri Dön

Çember: Hayalet Gemi dün akşam yayınlandı!

Çember dün akşam yeni sezonuna başladı. Star TV'nin sevilen film serisi Çember: Hayalet Gemi bölümüyle yayınlandı. Yeni sezonun ilk bölümü olan Çember: Hayalet Gemi'de otelde işlenmiş bir cinayetin perde arkası aydınlatılmaya çalışıldı. Peki başarılı oldular mı?

Çember: Hayalet Gemi dün akşam yayınlandı!

Kadrosuna Olgun Toker’in “Cumali komiser” olarak katılması ile heyecan veren ÇEMBER, başrolleri Pelin Akil, Barış Bağcı ve Anıl Altan ile maceraya kaldığı yerden devam ediyor…

Gizemli dosyaları aydınlatmak amacıyla Barış Başkomiser önderliğinde bir araya gelen özel ekip, aksiyonu yüksek, 6 yeni filmle sıra dışı olayları yeni sezonda da çözmeye devam edecek. Serinin ilk filmi “Çember- Hayalet Gemi”de Ülkü Duru, Asena Girişken ve Nuri Küçük de konuk oyuncu olarak yer alıyor.

ÇMEBER: HAYALET GEMİ ÖZETİ

İlk film Çember-Hayalet Gemi’de konuk oyuncu Ülkü Duru’yu sıradışı karakteriyle ekranlara gelecek ve seyirciyi şaşırtacak.
5 yıldızlı bir otelin kral dairesinde çifte bir cinayet işlenmiştir. Ekibimiz olay yerine geldiğinde bir sürpriz ile karşılaşır. Yüksekova Terörle Mücadele Masasından davaya atanan Cumali (Olgun Toker) adında yeni komserimiz cesetler üzerinde ilk araştırmayı yapmaktadır.

Faruk El Basri adındaki Suudi Arabistanlı bir işadamı ve otel görevlisi Canan’ı kim, neden ve ne şekilde öldürmüştür?
Kamera kayıtları incelenir ve cinayetler işlendikten hemen sonra odadan çıkan başka bir genç kızın daha olduğu öğrenilir. Adının Samira olduğu anlaşılan Suriyeli bu göçmen kız kimdir?
Otel görevlisi Canan’ın aslında otelde çalışmadığının anlaşılması ile olaylar daha da karmaşık bir hal alır.

Kavgadan korkup dolaba saklandılarMersin'de mahalle arasında çıkan ve bir pastanenin içinde devam kavgadan korkan 2 iş yeri çalışanı, korunmak için malzeme dolabına saklandı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet