Geri Dön

CEO şirketten alıp FETÖ’ye aktarmış

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekiplerince silahlı terör örgütü FETÖ/PDY’yle bağlantılı ve iltisaklı vakıf ve derneklere yönelik olarak sürdürülen çalışmalarda, KHK ile kapatılan Türkiye Yüksek Tahsil Gençliği Öğrenim ve İhtisas Vakıf’ına himmet adı altında maddi desteklerde buldukları belirlenen 38 iş insanı tespit edildi.

CEO şirketten alıp FETÖ’ye aktarmış
FERİT ZENGİN İstanbul

Vakfa 51 milyon 900 bin lira maddi destek sağladıkları belirlenen aralarında şirket sahibi ve yöneticilerinin bulunduğu 38 iş insanından 27’si dün gözaltına alındı. 38 iş adamı arasında ünlü klima firmasınn CEO’su ile bir yayın firmasının sahibinin bulunduğu öğrenildi.

Alkollü kadın taksiciye zor anlar yaşattıFatih Saraçhane’de taksiye binen alkollü bir kadın, taksi parasını anlaşamadığı taksiciyle tartıştıktan sonra “ben seni sevmedim” diyerek Aksaray’da seyir halinde olan taksiden inmeye çalıştı. Taksici yaşadığı o anları cep telefonuyla saniye saniye kaydederken korona virüse rağmen maske bile takmayan kadın, ücretini alamayan taksicinin “seni karakola götüreceğim” sözlerine “götür zaten ben karakolum, ben gelirim yine de sen suçlu sayılırsın” demesi “pes” dedirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet