Geri Dön
GündemChallenge (meydan okuma) nedir, ne demek? Sosyal medyada 20'li yaşlar challenge akımı ne anlama geliyor?

Challenge (meydan okuma) nedir, ne demek? Sosyal medyada 20'li yaşlar challenge akımı ne anlama geliyor?

Challenge ne demek? Sosyal medyada sık sık kullanılan challenge kelimesinin anlamı merak ediliyor. Meydan okuma olarak tanımlanan challenge popüler olmuş durumda. Son günlerde ünlüler tarafından paylaşılan 20'li yaşlar challenge ise herkesin dikkatini çekiyor. İşte challenge ve 20'li yaşlar challenge akımı ile ilgili ayrıntılar.

Challenge (meydan okuma) nedir, ne demek? Sosyal medyada 20'li yaşlar challenge akımı ne anlama geliyor?

20'li yaşlar challenge. Challenge trendlerine bir yenisi daha eklendi. Twitter ve Instagramda20'li yaşlar challenge etiketiyle yapılan paylaşımlar çok sayıda beğeni ve yorum alıyor. Ünlüler kadar siyasetçiler de '20'li yaşlar challenge' akımına katıldı.

CHALLENGE NE DEMEK?

İngilizce bir kelime olan challenge, Türkçe karşılığı meydan okuma olarak çevriliyor. Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte popüler olan challenge akımında bir fotoğraf ve video paylaşılarak başka bir kişiye meydan okunuyor. O kişi de paylaşım yaparak başka bir kişiye meydan okuyor. Son günlerde popüler olan 20'li yaşlar challenge akımında herkes 20'li yaşlardaki fotoğraflarını paylaşarak meydan okuma gerçekleştiriyor.

İllere göre haftalık vaka sayısı haritası açıklandıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, illerde 100.000 nüfusa karşılık gelen haftalık vaka sayısını gösteren insidans haritasını yayınladı. Verilere göre, haftalık Covid-19 vaka sayısı, her 100 bin kişide İstanbul'da 359,99, Ankara'da 247,68, İzmir'de 161,92 oldu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet