Geri Dön

Çilek Kokusu 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Ekranların sevilen dizisi Çilek Kokusu 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu son bölümün ardından Çilek Kokusu yeni bölüm için heyecan dorukta. Peki Çilek Kokusu yeni bölümünde neler olacak? Detaylar haberimizde...

Çilek Kokusu 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Star Tv'nin yaz dizisi Çilek Kokusu son bölümün ardından merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çilek Kokusu'nda 5. bölümde Sevgili numarası sayesinde Aslı, Volkan’a yakın olma fırsatı bulur ve ona yakınlaşır.

ÇİLEK KOKUSU 5.BÖLÜM FRAGMANI - İZLEYapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin'in, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu yeni bölüm için heyecan dorukta...

Aslı istemeden de olsa Burak’a verdiği sözü tutar ve Volkan’ın sevgilisi gibi davranmaya başlar. Sevgili numarası sayesinde Aslı, Volkan’a yakın olma fırsatı bulur ve ona yakınlaşır. Bu durum Burak’ın Aslı’yı kıskanmasına sebep olur. Böylelikle Burak, Aslı’ya karşı bir şeyler hissettiğini kendine bile itiraf edemese de anlamaya başlar. Aslı, bu arada oyun dahi olsa Volkan’la birlikte olduğu için çok mutlu olur. Ne yazık ki her rüya gibi bu da kısa sürer. Aslı için eve dönüş zamanı gelir. Her şeyi ve herkesi arkasında bıraktığını düşünen Aslı’yı büyük bir sürpriz beklemektedir..

Mucize kurtuluş! Endişe içinde izledilerMuğla'nın Marmaris ilçesinde, İngiliz turistin bindiği deniz paraşütünü çeken tekne, türbin motoruna halat dolanması sonucu arızalandı. Teknenin kaptanı arızanın ardından halatı boşalan ve havada kontrolsüz şekilde süzülen parüşütü, çeşitli manevralarla sahildeki kapalı olan bir otelin çatısına indirerek, turistin kurtarılmasını sağladı. Şans eseri yara almadan kurtulan turist, aynı su sporları istasyonuna tekrar gidip, deniz paraşütü keyfine devam etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber