Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları yayımlandı - 10 Ekim Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar...

Büyük bir ilgiyle oynanan sevilen Çılgın Sayısal Loto'da dünün sonuçları belirlendi. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 3 gün düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da  rekora koşan büyük ikramiye 69.721.848 TL'ye yükseldi. Bu akşamın kazandıran numaraları ise 37, 42, 43, 62, 77, 87 ve 59 joker numarası olarak belirlendi.

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları yayımlandı - 10 Ekim Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar...

Sayısal Loto'da 30. hafta çekilişi bu akşam canlı yayında Sisal Şans tarafından gerçekleştirildi. Heyecan fırtınasına sahne olan çekiliş sonrası gözler şanslı numaralara çevrildi. Yurdumuzun dört bir yanında şansını deneyen milyonlarca vatandaşımızın merak ettiği kazandıran numaraları bir araya getirdik..

 

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUCU SORGULAMA

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları yayımlandı - 10 Ekim Çılgın Sayısal Lotoda kazandıran numaralar...

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiasıİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de ses getirecek flaş açıklamalarda bulundu. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etti. Öte yandan programa telefonla bağlanan Buğra Kavuncu, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber