Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak, nasıl oynanır? 7 Kasım Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak, nasıl oynanır? 7 Kasım Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için geri sayılıyor. Çılgın Sayısal Loto'da haftanın üçüncü çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. 7 Kasım Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye 77.211.465 TL oldu. Peki 7 Kasım Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak, nasıl oynanır? 7 Kasım Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi heyecanla bekleniyor. Seda Sayan'ın sunumunu gerçekleştireceği Çılgın Sayısal Loto çekilişinin başlamasına sayılı saatler kaldı. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü yapılıyor. Peki 7 Kasım Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları saat kaçta açıklanacak?

7 KASIM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Seda Sayan'ın sunumu ile gerçekleştirilecek olan Çılgın Sayısal Loto 7 Kasım 2020 çekilişi bu akşam TV8 ekranlarında saat 21.45'te yapılacak.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto bayilerin yanı sıra Millipiyangoonline.com adresinden online olarak da oynanabiliyor. Her kolon için 90 numaradan istediğiniz herhangi 6 numarayı seçebiliyorsunuz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türkiye-AB Yüksek Düzeyli İklim Diyaloğu Toplantısı yapıldıBakan Kurum ve Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Kıdemli Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Brüksel'de gerçekleştirilen Türkiye-AB Yüksek Düzeyli İklim Diyaloğu Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu.Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "İklim krizi tüm dünyayı ilgilendiren bir mesele, uluslararası bir mesele ve tek bir ulusun, tek bir ülkenin üstesinden gelebileceği bir mesele değil." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner