Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 22 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları öğren

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 22 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları öğren

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş 22 Mart saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 128 milyon 947 bin 816 TL. 22 Mart Sayısal Loto sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 22 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları öğren

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın 3 günü düzenleniyor. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 128 milyon 947 bin 816 TL. 22 Mart 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -9-12-39-64-70-89- ve joker:40 oldu.

22 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi 22 Mart saat 21.30'da başladı. Çılgın Sayısal Loto çekilişi www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla canlı olarak izlendi. Çekilişin akabinde 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu 22 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları öğren

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto hem bayilerden hem de online olarak oynanabiliyor. Çılgın Sayısal Loto www.millipiyangoonline.com adresinden oynanabiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Telefona bakıp bakıp ağlıyor! 'Ölsen de göremeyeceksin'Erzurum'da, boşanma davası açtığı B.B.'nin (35), oğlu Emirhan (12) ile kızı Nisanur'u (9) kaçırdığını öne süren Tuba B. (35), çocuklarının resimlerine telefonda bakıp duy dolu anlar yaşıyor. Tuba B., "Eşim, çocuklarımı kısıtlama öncesi bayram alışverişi yapacağını söyleyerek kandırıp kaçırdı. Evlatlarım bensiz yapamaz. Ne olur evlatlarımı bulup bana versinler. Bayrama yavrularım ile birlikte gireyim" diyerek yardım istedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet