Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 24 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 24 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş heyecanı son buldu ve ikramiye devretti mi merakla araştırılıyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 116 milyon 40 bin 665 TL. İşte, 24 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 24 Şubat  Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 116 milyon 40 bin 665 TL. 24 Şubat 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -9-26-30-43-54-73- ve joker:63 oldu.

24 ŞUBAT ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişi 24 Şubat yani bugün saat 21.30'da başlayacak. Çılgın Sayısal Loto çekilişi www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla takip edilebiliyor. Çekiliş sonrasında 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 24 Şubat  Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto bayiler ve www.millipiyangoonline.com ile Milli Piyango uygulaması üzerinden oynanabiliyor. Her kolon için 90 numara arasından 6 numara seçilmesi gerekiyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Metrelerce sürüklendi! Korku dolu anlar kameradaBaşakşehir'de sipariş teslim etmek için yola çıkan kuryenin kullandığı motosiklet ile otomobil çarpıştı. Kuryenin otomobilin altında kalmaktan son anda kurtulduğu kaza, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet