Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 31 Mayıs: Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı TIKLA

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 31 Mayıs: Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı TIKLA

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 160 milyon 483 bin 942 TL. İşte, 31 Mayıs Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü gerçekleştiriliyor. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 160 milyon 483 bin 942 TL. 31 Mayıs 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -6-21-32-58-88-90- ve joker:82 oldu.

31 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi 31 Mayıs yani bu akşam saat 21.30'da yapıldı. Çekilişin ardından 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 31 Mayıs: Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı TIKLA

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan Akkuyu için tarih verdi! Mayıs 2023'te tamamlanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulunuyor. Erdoğan, "Kendi alanında en son ve en güvenli teknoloji ile inşa edilen Türkiye'nin ilk nükleer santralinin ilk ünitesini inşallah 2023'ün mayısına yetiştireceğiz. Bu projemizi 2023 hedeflerimizin önemli sembollerinden biri olarak görüyoruz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner