Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto 5 Ekim çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye tutarı 68 milyon 79 bin 165 TL. İşte 5 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto 5 Ekim çekilişi canlı yayında tamamlandı.  Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye tutarı 68 milyon 79 bin 165 TL. K Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran şanslı numaralar 18 44 46 48 56 79 ve joker: 39 oldu.

5 EKİM 2020 ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI1

Çılgın Sayısal loto çekilişi 5 Ekim 2020 tarihli çekilişinde kazanan numaralar 18,44, 46, 48, 56,79 ve joker: 39 oldu.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 5 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Aliyev'in, işgalden kurtarılan topraklara ziyaretini anlatırken gözleri dolduAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, işgalden kurtarılan topraklara yaptığı ziyarette hissettiklerini anlatırken duygu dolu anlar yaşadı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler