Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! millipiyangoonline sonuç sorgulama

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! millipiyangoonline sonuç sorgulama

Çılgın Sayısal Loto çekiliş dün akşam gerçekleşti. Rekor ikramiyeyi kazanmak için yarışan vatandaşlar canlı çekiliş sonrası anında numaraları kontrol ettiler... İşte 19 Eylül Cumartesi Günü Çılgın Sayısal Loto'nun 21. çekilişinde düşen numaralar...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! millipiyangoonline sonuç sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da rekor ikramiye her geçen gün katlanıyor. Dün yine bu şans oyununu oynayanlar 62 milyon TL'lik çılgın ikramiyeyi kazanmak için yarıştılar. 19 Eylül çekilişinde 19 44 45 61 71 87 ve joker olarak 83 numarası düştü. Bu numaralar sonrası 6 ve 5+1 bilen çıkmadı. 5 bilen 3 kişi ise 200 bin 217 liranın sahibi oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA

Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sosyal medyada paylaşılan drift görüntüsüne 8 bin lira cezaBağcılar'da düğün konvoyu sırasında caddede drift yaparak trafiği tehlikeye sokan görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik ekipleri harekete geçti. Otomobil plakasından sürücüyü tespit eden ekipler 8 bin lira ceza keserken sürücünün ehliyetine de 2 ay süreyle el koydu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler