Geri Dön
GündemSayısal Loto sonuçları 28 Kasım! Çılgın Sayısal Loto sonuç sayfası

Sayısal Loto sonuçları 28 Kasım! Çılgın Sayısal Loto sonuç sayfası

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 28 Kasım Cumartesi akşamı Seda Sayan'ın sunumuyla TV8'de gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Peki bu hafta hangi numalar, ne kadar kazandırdı? İşte 28 Kasım Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Sayısal Loto sonuçları 28 Kasım! Çılgın Sayısal Loto sonuç sayfası

Çılgın Sayısal Loto'da devreden büyük ikramiye 83 Milyon 580 Bin 520 TL oldu. Çılgın Sayısal Loto çekilişi 28 Kasım tarihinde TV8 ekranlarında canlı yayında yapıldı. 28 Kasım Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları açıklandı. İşte 28 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı...

28 KASIM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ YAPILDI

Büyük bir heyecanla beklenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi 28 Kasım saat 21.45'te TV8 ekranlarında gerçekleştirildi. 28 Kasım Çılgın Sayısal Loto'da kazanan numaralar; 3-21-31-42-65-80 ve joker 18 oldu.

Sayısal Loto sonuçları 28 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuç sayfası

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto online platformda da yer alıyor. Bayilerin yanı sıra Millipiyangoonline.com adresini ziyaret eden oyunseverler Çılgın Sayısal Loto oyununu online olarak da oynayabilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Mersin'de balıkçılar "vira bismillah" diyerek denize açıldıMersin'de balıkçılar, av yasağının sona ermesiyle "vira bismillah" diyerek mavi sulara açıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner