Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! (30 Kasım 2020)

Çılgın Sayısal Loto sonuçları şans oyunu takipçileri tarafından heyecanla bekleniyordu. Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Peki, 30 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçlarında hangi numaralar kazandırdı?

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! (30 Kasım 2020)

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Çılgın Sayısal Loto, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştiriliyor. Bugün yapılacak Çılgın Sayısal Loto çekiliş saati merakla araştırılıyor. Peki 30 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak?

30 KASIM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

7  8 - 22 - 48 - 57 - 87 - Joker: 32

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu (30 Kasım 2020)

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto online platformda da bulunuyor. Bayilerin yanı sıra Millipiyangoonline.com adresini ziyaret eden oyunseverler Çılgın Sayısal Loto oyununu online olarak da oynayabilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Kocaeli'nde kaybolan doktorun son görüntüleri ortaya çıktıKocaeli’de 2 gündür kendisinden haber alınamayan doktorun, evinden çıktıktan sonra marketten alışveriş yaptığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bölgede yapılan arama çalışmaları ise sonlandırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet