Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı! 21 Eylül 2020 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı! 21 Eylül 2020 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto 21 Eylül çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Pazartesi, çarşamba ve cumartesi olmaz üzere Çılgın Sayısal Loto çekilişleri haftanın 3 günü gerçekleştiriliyor. İşte 21 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı! 21 Eylül 2020 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto çekilişi dün saat 21.30'ta yapıldı. Canlı olarak gerçekleştirilen çekiliş sonrasında 21 Eylül Çılgın Sayısal Loto'da kazanan rakamlar belli oldu. Sayısal Loto oynayanlar sonuç sorgulama ekranını araştırıyorlar. İşte 21 Eylül Sayısal Loto sonuçları...

21 EYLÜL 2020 ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

21 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan numaralar; 3 37 53 65 74 75 ve joker 35 oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sosyal medyada paylaşılan drift görüntüsüne 8 bin lira cezaBağcılar'da düğün konvoyu sırasında caddede drift yaparak trafiği tehlikeye sokan görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik ekipleri harekete geçti. Otomobil plakasından sürücüyü tespit eden ekipler 8 bin lira ceza keserken sürücünün ehliyetine de 2 ay süreyle el koydu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler