Geri Dön
Gündem4 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte düşen numaralar...

4 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte düşen numaralar...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenleniyor. Bugün gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun sonuçları ise belli oldu.

4 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte düşen numaralar...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Haftanın son Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto'da devreden büyük ikramiye 207.935.331,74  TL oldu.

Haftanın son Çılgın Sayısal Loto çekilişi 4 Eylül saat 21.30'da canlı yayında gerçekleşti. Haftanın şanslı numaraları 3 - 21 - 27 - 32 - 40 -49 ve joker 26 oldu. Sonuçlara göre 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Aşağıda yer alan linkten erişim sağlayabilirsiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

4 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı İşte düşen numaralar...

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler