Geri Dön

28 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı... Milli Piyango Online sonuç sorgulama...

Çılgın Sayısal Loto'da rekor ikramiye sahibini bekliyor... Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 3 kez düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 65 milyon 907 bin 528 TL. 28 Eylül Çılgın Sayısal Loto'nun sonuçları millipiyangoonline.com'da.

28 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı... Milli Piyango Online sonuç sorgulama...

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılırken bugün yine rekor ikramiye için nefesler tutulmuş durumda... Çılgın Sayısal Loto'nun 25. çekilişi bugün saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 65 milyon 907 bin 528 TL. Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar 16 20 23 45 54 58 joker: 47 oldu.

REKOR İKRAMİYE DEVRETTİ

Çılgın Sayısal Loto'da rekor ikramiye yine devretti. Öte yandan 5+1 bilen de çıkmadı. 5 bilen iki kişi ise 166 bin 469 lira 65 kuruş kazandı.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı... Milli Piyango Online sonuç sorgulama...

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

NASA'nın OSIRIS-REx uzay aracından yeni görüntülerAmerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) tarafından numune toplaması için Bennu göktaşına gönderilen OSIRIS-REx uzay aracının yeni görüntüleri yayınlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber