Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto'da çılgın ikramiye yine devretti... İşte Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto'da çılgın ikramiye yine devretti... İşte Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı

Sisal Şans ile yeni dönemde rekor ikramiyeler dağıtan şans oyunları arasında en çok oynanan Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 70 milyon 278 bin 651 TL.

Çılgın Sayısal Loto'da çılgın ikramiye yine devretti... İşte Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için nefesler tutuldu. Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun son çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. 12 Ekim çekilişi ise saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 70 milyon 278 bin 651 TL. Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran şanslı numaralar 18 22 50 52 67 73 joker: 27 oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Bu hafta da büyük ikramiyeyi bilen çıkmazken 5 bilen 2 kişi 171 bin 124 lira 30 kuruş kazandı.

Çılgın Sayısal Lotoda çılgın ikramiye yine devretti... İşte Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE NASIL OYNANIR?

Bayilerin yanı sıra online olarak da oynanabilen Çılgın Sayısal Loto Millipiyangoonline.com'da istediğiniz şekilde kupon yapabilirsiniz. Çılgın Sayısal Loto'nun bu akşamki çekilişi için saat 21.00'e kadar oyun oynanabiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sosyal medyada paylaşılan drift görüntüsüne 8 bin lira cezaBağcılar'da düğün konvoyu sırasında caddede drift yaparak trafiği tehlikeye sokan görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik ekipleri harekete geçti. Otomobil plakasından sürücüyü tespit eden ekipler 8 bin lira ceza keserken sürücünün ehliyetine de 2 ay süreyle el koydu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler