Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecan dorukta... Sisal Şans, Çılgın Sayısal Loto oyununda 50 milyon TL'lik ikramiye için ilk çekiliş bugün gerçekleşti. Sayısal Loto tarihindeki en büyük ikramiye olan çekiliş yapıldı. 21.30'da sonuçlar belli oldu.

Çılgın Sayısal Loto'nun ilk çekilişinde dev ikramiye... Milli Piyango yeni dönemde katlanarak kazandırmaya devam ediyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam 21.30'da canlı olarak gerçekleşti. Sayısal Loto tarihindeki en büyük ikramiye olan 50 milyon TL için noter huzurunda çekiliş tamamlandı. Ayrıca Çılgın Sayısal Loto artık haftanın üç günü 'Pazartesi, Çarşamba ve Cuamartesi' günleri çekilecek.

İŞTE MİLLİ PİYANGO ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ EKRANI

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO TIKLA OYNA

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Takla atan otomobildeki iki kişi mucize eseri kurtulduRusya'da bir şirkete ait otomobil kontrolden çıkarak yol kenarındaki korkuluklara çarptı ve takla attı. Otomobildeki iki kişi, feci kazadan mucize eseri hafif sıyrıklarla kurtuldu. Kaza anları saniye saniye güvenlik kamerasınca kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber