Geri Dön
GündemÇocuk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çocuk 17. son bölümde hakim Efe kararını...

Çocuk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çocuk 17. son bölümde hakim Efe kararını...

Çocuk dizisi bu akşam yepyeni bir bölümle daha izleyicileriyle buluştu. Başrolünde İsmail Hacıoğlu'nun rol aldığı ve büyük bir ilgiyle takip edilen dizinin son bölümüne Efe'nin velayeti ile ilgili hakimin karar vermesi damga vurdu. Peki merakla beklenen Çocuk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çocuk 17. son bölümde hakim Efe kararını...

Star TV'nin yeni dizileri arasında oldukça dikkat çeken Çocuk, 16. yeni bölümüyle heyecan dolu bir bölüme sahne oldu. Kısa sürede büyük ilgi gören dizinin son bölümüne Efe'nin evi terk etmesi damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇOCUK 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?


Bir marketin soğuk hava deposunda kapalı kalan Efe, kendinden geçmiştir. Hasan, Akça, Ali Kemal ve Şule; Efe’yi bulmak için büyük bir mücadele verirken zaman aleyhlerine işlemektedir. Şule, sokaklarda telaşla Efe’yi ararken düşer. Hamile olan Şule geçmişte yaşadığı kötü düşük tecrübelerinden birini daha mı yaşayacaktır? Sonunda beklenen mucize gerçekleşir, sürpriz bir isim Ali Kemal’i Efe’nin mahsur kaldığı markete yönlendirir. Çocuğun hayatını kurtarmanın sevincini yaşayan Ali Kemal diğer yandan Efe’nin köşkte belki de son günü olduğunu bilmektedir. Ertesi, gün gerçekleşecek velayet duruşması hâkimin karar vereceği en önemli aşamadır ve herkes Akça’nın velayeti almasına neredeyse kesin gözüyle bakmaktadır. Zeynep’i zengin bir adamla evlendirip düğünde takılan çeyreklere el koymayı planlayan Emine’nin gözü para hırsıyla bir kez daha dönerken; Akça’yı da uçuruma doğru çektiğinin farkında değildir. Duruşmaya saatler kala büyük bir açmaza sürüklenen Akça’nın tek derdi oğlunu kaybetmemektir. Hasan bir yandan oğlunun canına kast eden kişileri bulmaya çalışırken, diğer yandan da Akça’yı kurtarmak için zamana karşı yarışır. Babasının yıllar önce şaibeli bir şekilde ortadan kaybolması olayını da unutmuş değildir.

ÇOCUK 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çocuk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Milas ilçesindeki orman yangını Kemerköy Termik Santrali'nin tel örgülerine kadar yaklaştıMuğla'nın Milas ilçesindeki orman yangını Kemerköy Termik Santrali'nin tel örgülerine kadar yaklaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet