Geri Dön

Çocuklar Duymasın 62. bölüm fragmanı yayında! Rıza, Sultan Hanım'ı eve döndürebilecek mi?

Kanal D'nin uzun soluklu komedi dizisi Çocuklar Duymasın'ın 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu haftaki bölümde Haluk'un Rıza'ya yardım ederek ikilinin Sultan Hanım'ı eve döndürmeye çalıştıkları görülürken, Şükrü ile Hüseyin'in iş planları da ara vermeden devam ediyor.

Çocuklar Duymasın 62. bölüm fragmanı yayında! Rıza, Sultan Hanım'ı eve döndürebilecek mi?

Çarşamba günleri saat 20:00'de Kanal D ekranlarına gelen Çocuklar Duymasın'ın yeni bölüm fragmanı izleyicileri yine eğlenceli anların beklediğini gösteriyor.

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Rıza'nın karısı Sultan Hanım'ı eve döndürmek için çabaları bu haftaya damga vuruyor.

Çocuklar Duymasının yeni bölüm fragmanında Rıza, Sultan Hanım'ı eve döndürmek için Haluk'un da yardımlarıyla bir plan hazırlıyor. Fakat Sultan Hanım'ı hiç de beklemediği bir halde karşısında buluyor. Sultan Hanım için işler tersine dönüyor!

Şükrü ve Hüseyin'in yeni iş planları ise tam gaz devam ediyor. Emlak işine el atan ikili acaba başarılı olmak için uğraşıyor.

Haluk'un gün içinde başına gelen istemediği bir durum ise Tuna'nın başını beklemediği bir şekilde belaya sokuyor.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 62. BÖLÜM FRAGMAN

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber