Geri Dön

Çocuklar Duymasın 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Türk televizyonlarının klasiği Çocuklar Duymasın 75. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümüne Meltem ile Haluk'un boşanması damga vurdu. Peki Çocuklar Duymasın 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizi Çocuklar Duymasın 76. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

ÇOCUKLAR DUYMASIN 75. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Havuç ve Simay’ın düğünü yaklaşırken, düğün hazırlıkları da son hız devam etmektedir. Havuç ve Simay nikah şekerlerini ailecek hazırlamak isteyince, Taş Fırın Haluk kaçacak delik arar. Ancak sonunda ısrarlara dayanamaz ve hep beraber nikah şekeri hazırlamaya başlarlar.

Bu hazırlık Taş Fırın Haluk’un başına bela olur, birbirinden eğlenceli anlar yaşanır.

Öte yandan Tuna, Işıl’dan gelen güzel mesajlarla şoke olur. Bir yandan da Haluk, Meltem, Gönül ve Işıl’a vereceği saksafon konseri için de heyecanlı olan Tuna, aldığı mesajlardan sonra Işıl’a nasıl davranacaktır? O güzel mesajlar gerçekten Işıl’dan mı gelmektedir?

ÇOCUKLAR DUYMASIN 75. BÖLÜM FRAGMAN

Irak'ta koronavirüs nedeniyle okullar 10 gün tatil edildiIrak'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının önüne geçmek için eğitime 10 gün ara verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber