Geri Dön
GündemÇorum, Çankırı ve Kastamonu'da okullar bugün tatil mi? Valililikten kar tatili açıklaması yapıldı mı?

Çorum, Çankırı ve Kastamonu'da okullar bugün tatil mi? Valililikten kar tatili açıklaması yapıldı mı?

Yurdu etkisi altına alan olumsuz hava koşulları birçok il ve ilçede etkili olmaya devam ediyor. Etkili olan kar yağışı nedeniyle iç bölgelerde eğitim ve ulaşımda aksamalar yaşanmaya devam ediyor. Kar yağışı ve soğuk havanın etkisini sürdürdüğü Çorum, Çankırı ve Kastamonu'da okullar tatil mi sorusu öğrenci ve veliler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki Çorum, Çankırı ve Kastamonu'da okullar bugün tatil mi? Valilikten kar tatili açıklaması yapıldı mı?

Çorum, Çankırı ve Kastamonu'da okullar bugün tatil mi? Valililikten kar tatili açıklaması yapıldı mı?

Çorum, Çankırı ve Kastamonu'da öğrenci ve veliler okullar tatil mi sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı birçok il ve ilçede etkili olmaya devam ediyor. Dün akşam saatlerinden bu yana birçok il ve ilçede kar yağışı ve soğuk hava koşulları nedeniyle okullar tatil edildi. Peki Çorum, Çankırı ve Kastamonu'da okullar tatil edildi mi? Çorum, Çankırı ve Kastamonu Valiliklerinden açıklama geldi mi?

ÇORUM, ÇANKIRI VE KASTAMONU'DA OKULLAR BUGÜN TATİL Mİ?

Çorum, Çankırı ve Kastamonu Valiliklerinden henüz bir açıklama yapılmadı. Valilikler tarafından açıklama yapıldığı anda haberimiz güncellenecektir.

Çorum, Çankırı ve Kastamonuda okullar bugün tatil mi Valililikten kar tatili açıklaması yapıldı mı

Çorum, Çankırı ve Kastamonuda okullar bugün tatil mi Valililikten kar tatili açıklaması yapıldı mı

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner