Geri Dön

Çukur 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vartolu ve Sadiş arasında...

Çukur 10. yeni bölümüyle unutulmayacak anlara sahne oldu. Çukur yeni bölümde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucunda kaldı. Peki büyük ilgi gören Çukur 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vartolu ve Sadiş arasında...

Pazartesi akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi Çukur yeni bölümü nefesleri kesti. Çukur 10. yeni bölümü Vartolu ve Sadiş damga vurdu. Peki Çukur 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR 11. BÖLÜM FRAGMAN

Çukur 11. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

ÇUKUR 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’un 10. bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucundadır. İçlerinden biri vurulur, ama hangisi? Nefeslerin tutulduğu bu esnada Koçovalı kadınlarını da büyük bir tehlike beklemektedir. Serdar’ın adamları İdris’in evine baskın düzenler. Sultan ve diğer kadınları kaderi, o sırada karşılarına çıkan Vartolu’nun elindedir. Celasun için hayatını tehlikeye atan Karaca’nın durumu kritiktir. İyice köşeye sıkıştığını hisseden ve öfkesinin bedelini Serdar’a ödetmeye karar veren Selim ise Yamaç karşısında zor anlar yaşar. Tansiyonun gittikçe yükseldiği sırada Baykal’ın Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için attığı hamle, Yamaç’ı hayatının en zorlu kararlarından biriyle karşı karşıya bırakacaktır.

Muğla'da uyuşturucu operasyonuMuğla’nın Marmaris 25 yaşındaki bir kadın çantasında çok miktarda uyuşturucu madde ile yakalandı. Turist görünümlü genç kadın, ele geçirilen uyuşturucu maddelerle birlikte adliyeye sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber