Geri Dön

Çukur 17. son bölümün ardından 18. bölümden ilk sahne! Selim vuruluyor...

Çukur son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Çukur dizisinin son bölümün ardından 18. bölümden ilk sahne yayınlandı. Selim, Yamaç'ın hayatı için kendininkini tehlikeye atıyor. Selim ölecek mi? İşte Çukur yeni bölümden ilk sahne...

Çukur 17. son bölümün ardından 18. bölümden ilk sahne! Selim vuruluyor...

SHOW TV'nin sevilen dizisi Çukur son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. 17. son bölümün hemen ardından 18. bölümden ilk sahne de yayınlandı.

ÇUKUR 18. BÖLÜMDEN İLK FRAGMAN

ÇUKUR 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vartolu’nun evinden çıkan cenaze tüm dengeleri sonsuza kadar değiştirecektir. Çukur’daki yüzleşme serisi hiç olmadığı kadar sert devam edecektir. Çukur’a gelen davetsiz misafir fırtına etkisi yaratacaktır. Başta Yamaç, Sena ve İdris olmak üzere herkes başına geleceklerden bihaberdir. Çukur’da dengelerin sarsıldığı, çalkantılı bir dönem başlıyor!

Beyrut'taki patlamaya düğün fotoğrafı çekimi sırasında yakalandılarLübnan’ın başkenti Beyrut'taki şiddetli patlamaya ilişkin yeni bir görüntü daha ortaya çıktı. Patlamaya bir gelin ve damat düğün fotoğrafı çekimi sırasında yakalandı. O anlar saniye saniye kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber