Geri Dön
GündemÇukur 17. son bölümün ardından 18. bölümden ilk sahne! Selim vuruluyor...

Çukur 17. son bölümün ardından 18. bölümden ilk sahne! Selim vuruluyor...

Çukur son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Çukur dizisinin son bölümün ardından 18. bölümden ilk sahne yayınlandı. Selim, Yamaç'ın hayatı için kendininkini tehlikeye atıyor. Selim ölecek mi? İşte Çukur yeni bölümden ilk sahne...

Çukur 17. son bölümün ardından 18. bölümden ilk sahne! Selim vuruluyor...

SHOW TV'nin sevilen dizisi Çukur son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. 17. son bölümün hemen ardından 18. bölümden ilk sahne de yayınlandı.

ÇUKUR 18. BÖLÜMDEN İLK FRAGMAN

ÇUKUR 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vartolu’nun evinden çıkan cenaze tüm dengeleri sonsuza kadar değiştirecektir. Çukur’daki yüzleşme serisi hiç olmadığı kadar sert devam edecektir. Çukur’a gelen davetsiz misafir fırtına etkisi yaratacaktır. Başta Yamaç, Sena ve İdris olmak üzere herkes başına geleceklerden bihaberdir. Çukur’da dengelerin sarsıldığı, çalkantılı bir dönem başlıyor!

Yaralı yakalanan teröristten flaş itiraf! Yeni taktikleri bu...Eren-10 operasyonunda 8 Nisan'da ağır yaralı yakalanan ve Mehmetçiğin kanını vererek hayata tutunmasını sağladığı PKK/KCK terör örgütünün sözde Botan Eyalet Sorumlusu Özgür Gabar/Tatvan kod aldı Fırat Şişman'ın açıklamaları örgütteki çözülmenin boyutlarını gözler önüne serdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet