Geri Dön
GündemÇukur 32. bölüm fragmanı! Büyük karar zamanı

Çukur 32. bölüm fragmanı! Büyük karar zamanı

Çukur 32. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. SHOW TV'nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Çukur yeni bölümde büyük karar verilecek. Heyecan dolu yeni bölümüyle Çukur bu akşam izleyicisini ekrana kilitleyecek. Çukur 32. yeni bölümden nefes kesen o anlar haberimizde...

Çukur 32. bölüm fragmanı! Büyük karar zamanı

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur yeni bölümde heyecan dorukta. Çukur 32. yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de SHOW TV'de...

ÇUKUR 32. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur'un 32. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Selim’in “Vartolu’ya tapuları gönder. Yarın sabah bu işi bitiriyoruz. Tabii Yamaç bu gece benim ipimi çekmezse!” sözleriyle kararını açıkladığı tanıtımda Yamaç ve Vartolu’nun yaşadığı tehlike dolu anlar dikkat çekiyor. Yamaç’tan Akşın’a görücü geleceği haberini alan Celasun sarsılırken, Sena’nın gözyaşları içinde kaldığı anlar merak uyandırıyor.

ÇUKUR 32. BÖLÜM FRAGMAN

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’un 31. Bölümünde; Yamaç ve adamları, zamanla yarışmaktadır. Nefeslerin tutulduğu bölümde Çukur, altlarından kayıp gitmek üzeredir ve tek çareleri para bulmaktır. Yamaç, pes etmez ve büyük oyunu başlatır. Bu oyunun sonucunda kazanan taraf büyük bir merakla beklenirken Yamaç, Sena’nın durumundan ötürü endişelidir ve Saadet’ten yardım ister. Koçovalılara savaş ilan eden Vartolu bu mücadele sırasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşır. Selim ise yaptıkları ittifakın açığa çıkmaması için iki taraf arasında tampon bölge olurken Koçovalılardan birinin öğreneceği büyük gerçek asıl mücadelenin başlangıcı olacaktır.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tekirdağ'da oto hırsızlığıTekirdağ'da oto hırsızlığına karışan şüpheliler polis operasyonuyla yakalanırken, hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler