Geri Dön
GündemÇukur 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yamaç bu kez...

Çukur 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yamaç bu kez...

Çukur 31. bölümüyle yayınlandı. SHOW TV'nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Çukur yeni bölümde Yamaç ve adamları, büyük oyunu başlattı ve ortalık karıştı. Peki Çukur 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yamaç bu kez...

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur yeni bölümde heyecan doruğa çıktı. Peki Çukur 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR 31. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç ve adamları, zamanla yarışmaktadır. Nefeslerin tutulduğu bölümde Çukur, altlarından kayıp gitmek üzeredir ve tek çareleri para bulmaktır. Yamaç, pes etmez ve büyük bir oyunu başlatır. Bu oyunun sonucunda kazanan taraf büyük bir merakla beklenirken Yamaç, Sena’nın durumundan ötürü endişelidir ve Saadet’ten yardım ister. Koçovalılara savaş ilan eden Vartolu bu mücadele sırasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşır. Selim ise yaptıkları ittifakın açığa çıkmaması için iki taraf arasında tampon bölge olurken Koçovalılardan birinin öğreneceği büyük gerçek asıl mücadelenin başlangıcı olacaktır.

ÇUKUR 32. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çukur 32. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Gönüllülerin inşa ettiği hayvan barınağında korkutan yangınAnkara'da, gönüllülerin yaptığı sokak hayvanlarına ait barınakta gece saatlerinde yangın çıktı. Kış için hazırlanan barınaktaki 55 köpeğe ait mamalar ve battaniyeler küle döndü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler