Geri Dön

Çukur 76. yeni bölüm fragmanı...

Çukur 76. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde Sultan, Azer'in annesini evde misafir ediyor. Azer Koçovalıların evine geldiğinde şoke oluyor. Daha sonra Yamaç ile Azer büyük bir kavgaya tutuşuyor.

Çukur 76. yeni bölüm fragmanı...

Çukur 76. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Yamaç'ın kurtardığı Fadik, Koçavalıların evinde misafir olurken Azer eve geliyor. Fadik, Azer'e Yamaç'a çok borçlarının olduğunu söylüyor. Vartolu Ziya'nın peşine düşerken Yamaç ile Azer büyük bir kavgaya tutuşuyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşanan sürpriz gelişmeler Yamaç, Selim ve Akın arasında büyük yüzleşmenin gerçekleşmesine neden olacak. Yamaç’ın Akın’ı aileden ve Çukur’dan tamamen kopmasına yol açan sözleri, Akın’da şok etkisi yaratacak. Akın soluğu Kutay’ın karşısında alırken, onu kardeşi olarak gören Kutay, ihanetinin bedelini ağır ödeyecek. Azer, Fadik’i kurtaranın Yamaç olduğunu öğrenecek. Selim, kızı Karaca’yı kurtarmak için Azer’in karşısına çıkacak. Cumali, Murtaza’nın sadakatini sınarken, bu durum bazı güçlerin birleşmesine sebep olacak. Aliço’yu kurtarmayı kafasına koyan Yamaç yeniden harekete geçecek. Aliço ile Yavuz arasında yaşanan gergin dakikalar tansiyonu tırmandırırken, Vartolu ve Medet’in sonunda kavuşması ekran başındakileri gülümsetecek. Yamaç’ın Aliço’ya ulaşıp ulaşmayacağı büyük bir heyecanla beklenirken, Yamaç ile Nehir arasında yaşanacak sürpriz gelişme izleyenleri şaşırtacak. 

İstanbullular'ı şaşırtan görüntü! Gökyüzünde...27 Mayıs'ta Erzurum, Bingöl, Artvin gibi 11 ilden görülebilen gök taşından sonra bir meteor haberi de İstanbul'dan geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber