Geri Dön

Çukur 77. yeni bölüm fragmanı... Aliço İdris'i sorunca Yamaç kötü oluyor

Çukur 77. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Yamaç, Aliço'yu bulurken Aliço ise İdris Koçovalı'yı soruyor. Bu soru Yamaç'ta derin bir yara açıyor.

Çukur 77. yeni bölüm fragmanı... Aliço İdris'i sorunca Yamaç kötü oluyor

Çukur 77. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde Aliço kendine gelirken ilk sorduğu soru ise "İdris amcam nerede?" oluyor. Yamaç bu soru karşısında ne diyeceğini bilemezken fenalaşıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Annesini almak için Koçovalılar’a misafir olan Azer, ilk kez Koçovalı ailesini tanıyacak.

Yamaç’ın Fadik’i kurtarması Azer-Yamaç karşılaşmasını engellemeyecek. Fadik’in ve Efsun’un itirazlarına aldırmayan Azer ve Yamaç’ın kavgası nefesleri kesecek.

Geri dönüşü olmayan bir yola giren Akın eski müttefiklerinden yardım isterken annesiyle yaşayacağı yüzleşme yeni soru işaretleri doğuracak. Bir sonraki adımı merakla beklenen Cumali’yle ilgili duyduklarından sonra harekete geçen Damla çok büyük bir sürprizle karşılaşacak. Vartolu, Ziya’ya bir adım daha yaklaşmak için Celasun ve Meke’nin yardımını alacak. Vartolu ve Ziya’nın karşılaşması heyecanla beklenecek. 

Kenetlenme tamamlandıElon Musk'a ait SpaceX şirketinin, ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) astronotları Doug Hurley ve Bob Behnken'i Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) götüren Crew Dragon adlı uzay aracı fırlatılmıştı. Gelen son dakika haberine göre, iki astronoto taşıyan Crew Dragon TSİ 17:30'da Uluslararası Uzay İstasyonu'yla kenetlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber