Geri Dön

Çukur 78. bölüm fragmanı... Vartolu sahalara geri dönüyor

Çukur 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde Koçovalılar kadınları kurtarmak adına operasyon düzenliyor. öte yandan Vartolu ise hapishaneden çıkıp sahalara geri dönüyor.

Çukur 78. bölüm fragmanı... Vartolu sahalara geri dönüyor

Çukur 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde kaçırılan kadınları kurtarmak için Koçovalılar amansız bir savaşa giriyor. Seyirciyi ise aksiyon dolu bir bölüm bekliyor. Azer ile Efsun'un eli kuvvetlenirken Koçovalıların ne yapacağı merak konusu... Öte yandan Vartolu ise cezaevinden çıkıyor. Saadettin'in sahalara geri dönmesiyle neler değişecek?

Çukurlu kadınların kaçırılması mahallede şok etkisi yaratacak. Bütün Çukur korku içindeyken herkes Koçovalılardan yardım bekleyecek.

Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalılar her zamanki gibi nefesleri kesecek bir planla onları hiç beklemedikleri şekilde vuracak. Mahalleliler bütün İstanbul’a yayılıp Koçovalılara yardım edecek ve Çukur’un İstanbul’da olduğu bir kez daha ortaya çıkacak. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun ne yapacağı büyük merak konusu olacak.

Azer ve Yamaç’ın arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Koçovalı erkeklerinin kendilerini içinde bulacakları aksiyon dolu anlar ise ekran başındakilerin nefesini kesecek.

Unkapanı Köprüsü korku saçıyor!Her gün binlerce kişinin kullandığı Unkapanı Köprüsü'nün alt geçidi dökülen betonları, kolonlarından çıkan korozyona uğramış demirleriyle altından geçen yaya ve araç sürücüleri endişelendiriyor. Alt geçidin çürümeye terk edildiğini, can güvenliği olmadığını söyleyen vatandaşlar, bir an evvel önlem alınmasını istiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber