Geri Dön
GündemÇukur bugün var mı? 13 Nisan Show TV yayın akışı! Çukur yeni bölümü ne zaman?

Çukur bugün var mı? 13 Nisan Show TV yayın akışı! Çukur yeni bölümü ne zaman?

Uzun yıllardır ekranlara gelen Çukur izleyicilerin beğenisini topluyor. Show TV'de yayınlanan Çukur'un yeni bölümü geçen hafta ekranlara gelmedi. İzleyiciler ise büyük bir merakla Çukur'un yeni bölümünü bekliyorlar. Peki Çukur bu akşam var mı, yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Çukur bugün var mı? 13 Nisan Show TV yayın akışı! Çukur yeni bölümü ne zaman?

Aras Bulut İynemli'nin başrölünde oynadığı Çukur pazartesi akşamları televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Çukur'un bir süredir yeni bölümleri yayınlanmıyor. Yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı merakla araştırılıyor. Peki Çukur bu akşam var mı? İşte detaylar...

ÇUKUR BUGÜN VAR MI?

Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşan Çukur 13 Nisan 2020 Show TV yayın akışında yer almadı. Bu hafta Çukur'un yeni bölümü yayınlanmayacak.

13 NİSAN SHOW TV YAYIN AKIŞI

13.00 Kuaförüm Sensin-Tekrar

16.00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk -Tekrar

18.45 Show Ana Haber-Canlı

20.00 Deliha 2

22:30 Deliha 2

ÇUKUR'UN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Çukur'un yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak açıklama yapıldığı zaman haberimizde yer alacak.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Evin içinde yanmaktan mahalle bekçileri son anda kurtardıAdana'da bir apartmanın en üst katındaki dairede çıkan yangında evde bulunan Muhammet Mustafa K.'yı, yanmaktan mahalle bekçileri kurtardı. Muhammet Mustafa K.'nın, yüzü ve kollarının yangının isinden dolayı kapkara olduğu görüldü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler