Geri Dön

Çukur dizisi 13. yeni bölümde Koçovalı ve Vartolu yüzleşiyor!

Çukur 13. bölüm fragmanını yayınladı. SHOW TV'nin büyük ilgiyle seyredilen dizisi Çukur'un yeni bölümünde Koçovalı ve Vartolu arasında büyük bir yüzleşme gerçekleşecek. İşte izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanan Çukur dizisinin 13. yeni bölüm fragmanı...

Çukur dizisi 13. yeni bölümde Koçovalı ve Vartolu yüzleşiyor!

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur yeni bölüm çok heyecanlı. Yüzleşmelerin yaşanacağı Çukur 13. yeni bölümüyle Pazartesi akşamı 20.00'de SHOW TV'de...

ÇUKUR 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tapuları konuşmak için karşısında İdris’i isteyen Vartolu, Yamaç'ı evleri yıkmakla tehdit ediyor. İdris Koçovalı ile Vartolu arasındaki büyük yüzleşmenin ekrana geldiği heyecan dolu tanıtımda İdris, tapulara karşılık Vartolu'nun ne istediğini sorarken, Vartolu'nun "Bana masal anlat!" sözleri merak uyandırıyor.

ÇUKUR 13. BÖLÜM FRAGMANÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’un 12. bölümünde; heyecanlı dakikalar yaşanacak. Çukur, yepyeni bir dönemin eşiğine geliyor! Baykal’ın satranç hamleleri gibi adımları tıkır tıkır işlerken, Yamaç ise içlerindeki haini bulmaya odaklanır. İdris, aldığı mektup sonrasında geçmişin perdesini aralamaya kararlıdır. Bunu, evinde sağladığı düzen için büyük bir tehdit olarak gören Sultan tehlikeli bir hamle yaparak Paşa’dan yardım ister. Koçovalı Ailesi’nde gerilim doruk noktasına çıkarken, çember herkes için giderek daralmaktadır! Baykal tarafından tehdit edilen Vartolu, biricik Saadet’ini kurtarmak için zor bir karar vermek zorunda kalırken, Yamaç Sena’dan gelen boşanma haberiyle yıkılır. Sena’nın hayatını riske atarak öğrenecekleri, her şeyi değiştirecektir!

Balıkesir'de bir mahalle karantinaya alındıBalıkesir'in Kepsut ilçesine bağlı kırsal Eşeler Mahallesi, Covid-19 vakalarının görülmesi ve çok sayıda temaslı kişi bulunması nedeniyle karantinaya alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber