Geri Dön

Çukur yeni bölüm bu akşam var mı, yok mu? 30 Mart Show TV kanal yayın akışı

Çukur dizisi bu akşam yeni bölüm yayınlanacak mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Show TV ekranında yayınlanan sevilen dizi Çukur bu akşam yeni bölüm ekrana gelecek mi sorusu dizinin takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Çukur dizisi bu akşam yeni bölüm var mı yok mu? İşte 30 Mart Show TV kanal yayın akışı...

Çukur yeni bölüm bu akşam var mı, yok mu? 30 Mart Show TV kanal yayın akışı

Ekranların sevilen dizisi Çukur yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek mi? Pazartesi akşamları Show TV ekranında izleyici ile buluşan Çukur dizisinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli Kubilay Aka gibi birbirinde usta isimler yer alıyor. Peki Çukur dizisi bu akşam yeni bölüm ile ekrana gelecek mi?

SHOW TV 30 MART KANAL YAYIN AKIŞI

18:45 Show Ana Haber

20:00 Aile Arasında

22:45 Aile Arasında

ÇUKUR DİZİSİ BU AKŞAM NEDEN YOK?

Corona virüs nedeniyle Çukur dizisinin çekimlerine ara verilmesi nedeniyle dizi yeni bölüm ile ekrana gelmeyecek. Çukur dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Ordu'da bir vatandaş, "Bu dünyaya ait olduğunu düşünmüyorum" dediği taşı 200 bin dolara satmadı!Ordulu bir vatandaş, dedesinden teslim aldığı ve çok değerli olduğunu düşündüğü yumurta büyüklüğündeki gizemli taşı bir kamu bankasının kiralık kasasında saklıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber