Geri Dön

Çukur dizisinde 21. bölümün ardından 22. bölümden ilk fragman!

Çukur 21. son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Yamaç, Vartolu'nun yanında. Güçlerini birleştiriyorlar. Çukur 22. bölümden ilk sahne de yayınlandı. İşte Çukur 22. bölümden ilk fragman..

Çukur dizisinde 21. bölümün ardından 22. bölümden ilk fragman!

SHOW TV'nin heyecanla takip edilen dizisi Çukur dün akşam 21. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizide sürpriz güçler bir araya geliyor. İşte yeni bölümden ilk sahne...

ÇUKUR 22. BÖLÜMDEN İLK FRAGMAN...

ÇUKUR 21. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’daki kayıplar Yamaç’ı derinden sarsar ve hayatını sorgulamasına yol açar. Kendini kapana kısılmış hisseden Yamaç, gidenlerin intikamını alabilmek için şaşırtıcı bir iş birliği yapacaktır. Aliço, Hale’yi öldürenin kim olduğunu araştırırken geçmişin gizemli perdesini de aralayacak. İdris ise Vartolu’nun tüm mahallelinin önünde İdris’in babası olduğunu itiraf etmesiyle derinden sarsılacak. Kartların yeniden dağıtılacağı ‘Çukur’un yeni bölümünde beklenmedik güçler birleşecek ve büyük sürprizler yaşanacak.

Bu kez bir yaya otobüse çarptıİstanbul Beyoğlu'nda yolun karşısına geçmek isteyen kişi otobüse çarptı. Otobüsün altında kalmaktan son anda kurtulan kişi, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Otobüs şoförü "Bu sefer tersi oldu. Yaya otobüse çarptı. Ben ona vurmadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber