Geri Dön

Çukur fragman - Yeni oyun başlıyor | Çukur dizisi nerede çekiliyor?

Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. SHOW TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur yeni bölümünde Vartolu ve Mahsun’un nasıl bir hamlede bulunacağı akıllarda soru işareti yaratırken, yaşanan gelişmeler Çukur’da yepyeni bir oyunun başlamasına sebep olacak. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Çukur fragman - Yeni oyun başlıyor | Çukur dizisi nerede çekiliyor?

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de ekrana gelecek. Peki Çukur yeni bölümünde neler olacak?

ÇUKUR 85. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşecek. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam edecekler. Çağatay’ın yaptığı karşı hamle ise sadece Koçovalıları değil bütün Çukur’u zor durumda bırakacak. Damla, geçmişten gelen hesaplarla yüzleşmek zorunda kalacak. Geçmişle hesaplaşması gereken başka bir isim de Akın olacak. Çukur’dan gelen haberle harekete geçmeye karar veren Karaca, karşısında Azer’i bulacak. Vartolu ve Mahsun’un nasıl bir hamlede bulunacağı akıllarda soru işareti yaratırken, yaşanan gelişmeler Çukur’da yepyeni bir oyunun başlamasına sebep olacak.

Vartolu ve Yamaç'ın karşı karşıya geldiği anlar merakla beklenecek.

ÇUKUR FRAGMAN

ÇUKUR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizi çekimleri İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Balat semtinde gerçekleştirilmektedir.

Başkale'de 3 çocuğun cansız bedenini çıkaran itfaiyeci o anları anlattıMerkez üssü İran'ın Hoy kentinde sabah meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki deprem, Van ve çevre illerde de hissedildi. Başkale ilçesi Özpınar mahallesinde deprem nedeniyle bazı binalar yıkıldı. Depremde şu ana kadar 9 kişi hayatını kaybetti. Özpınar mahallesinde enkazdan 5 kişinin cansız bedenini çıkaran ekipte yer alan itfaiyeci o anları Doğan Haber Ajansı muhabirine anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber