Geri Dön

Çukur fragman! Yamaç'ın öğrenmesi gereken gerçek ne?

Çukur 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. SHOW TV'de ekrana gelen Çukur'un yeni bölümünde büük emanet üzerinde tartışmalar yaşanacak. Yamaç'ın öğrenmesi gereken gerçek ne? merak konusu. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı...

Çukur fragman! Yamaç'ın öğrenmesi gereken gerçek ne?

Çukur 3. sezonun 4. bölümünde (71. Bölüm); Yamaç’ı Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından gizemli biri kurtarırken onun öldüğünü sanan Azer bu kez diğer Koçovalıları bitirmek için harekete geçecek. Hapisteki Koçovalıların bu saldırılar karşısında nasıl ayakta kalacağı merak konusuyken Vartolu’ya beklemediği bir yerden yardım gelecek. Aliço’nun geçmişindeki acılı anlar seyirciyi ekran başına kilitlerken Aliço, Yamaç’a ulaşmaya çalışacak. Yamaç’ın yaptığı beklenmedik ziyaretler, onu yine Çukur’un sokaklarına götürecek. Bu durum karşısında Akın’ın tepkisi ve Yamaç’ın atacağı hamleler soluksuz beklenecek.

ÇUKUR 72. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan peş peşe paylaşımlarSosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Salgına karşı maske, mesafe, temizlik kurallarını hatırlatan bir mesaj hazırlayıp, takipçilerinizle paylaşın' ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber