Geri Dön

Çukur yeni bölüm bu akşam neden yok? 6 Ocak Pazartesi Show TV yayın akışı...

Bugün pazartesi ve normalde Çukur günü... Fakat bu akşam yeni bölüm yerine "Tehlikeli Yürüyüş" adlı yabancı sinema yer alıyor. Bu nedenle Show TV yayın akışı yoğun bir şekilde araştırılırken "Çukur yeni bölüm bu akşam neden yok?" sorusu gündem olmuş durumda...

Çukur yeni bölüm bu akşam neden yok? 6 Ocak Pazartesi Show TV yayın akışı...

 

Çukur 82. bölüm geçen hafta pazartesi günü ekrana gelirken yeni bölüm fragmanı hala yayınlanmış değil. Üstelik bu akşam da 83. bölüm yerine saat tam 20.00'de "Tehlikeli Yürüyüş" adlı yabancı sinema var. Çukur hayranları şimdi dizinin neden akrana gelmediğini soruyor. Öte yandan Show TV'nin yayın akışı da merak ediliyor.

ÇUKUR NEDEN YOK?

Çukur çekimlerine yılbaşı nedeniyle bir hafta ara verildi ve bu nedenle yani bölüm bu akşam ekrana gelmeyecek. Dizinin 83. bölümü 13 Ocak Pazartesi ekrana gelecek.

SHOW TV YAYIN AKIŞI

06:00 Yeni Gelin
08:00 Kendine İyi Bak
10:00 İlişki Durumu Karışık
12:45 Kuaförüm sensin 
16:00 KUZEY YILDIZI İLK AŞK
18:45 Show TV Ana Haber
20:00 TEHLİKELİ YÜRÜYÜŞ
22.30 ÇUKUR (TKR)
01.45 TEHLİKELİ YÜRÜYÜŞ

Denetimde ateşi yüksek çıkan genç kız, ambulansla hastaneye götürüldüAdana'da polis ekiplerinin koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma araçlarında yaptığı denetim sırasında ateşi 38.5 derece ölçülen Bengi Y. (19), otobüsten indirilerek, test yapılması için ambulansla hastaneye götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber