Geri Dön

Çukur yeni bölüm fragmanı - ön izlemesi yayınlandı! Büyük hesaplaşma

Çukur 92. yeni bölümün ön izlemesi yayınlandı. SHOW TV'de ekrana gelen Çukur yeni bölümünde büyük hesaplaşma ekrana gelecek. Çukur dizisinde heyecan artıyor. Nefes kesecek olan Çukur yeni bölüm ön izlemesi haberimizde. İşte Çukur izleyicisinin mutlaka kaçırmaması gereken o sahne...

Çukur yeni bölüm fragmanı - ön izlemesi yayınlandı! Büyük hesaplaşma

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur dizisi dün akşam ekrana geldi. Çukur izleyicisi yeni bölüm için sabırsızlanmaya başladı. Peki Çukur yeni bölümünde neler olacak? Çukur dizisi 16 Mart 2020 Pazartesi günü 20:00'de ekrana gelecek. İşte Çukur fragmanı...

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Koçovalı ailesi Cumali ve Damla’nın yaşadıklarıyla sarsılırken polis tarafından tutulan Yamaç’a sürpriz bir teklif sunulacak.

Çağatay’ı öldürmek üzere harekete geçen Cumali’yi korumak için bütün mahalle harekete geçecek ancak Cumali’nin karşısında kimse duramayacak. Cumali’nin Çağatay’a saldırısı nefesleri kesecek. Yamaç’ın Çağatay karşısında bir koz elde edebilmesi için Efsun kritik bir hamle yapacak. Vartolu eski bir düşmanla olan hesabını kapatırken zor anlar yaşayacak. Yamaç’ın Çağatay’ın sonunu getirmek için kurduğu son oyun merakla beklenecek.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI - ÖN İZLEMESİ

Denetimde ateşi yüksek çıkan genç kız, ambulansla hastaneye götürüldüAdana'da polis ekiplerinin koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma araçlarında yaptığı denetim sırasında ateşi 38.5 derece ölçülen Bengi Y. (19), otobüsten indirilerek, test yapılması için ambulansla hastaneye götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber