Geri Dön

Çukur yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı! Çukur 2. sezonu bugün başlıyor...

SHOW TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur, 2. sezonuyla bu akşam başlıyor. Peki Çukur 2. sezonda neler olacak? İşte Çukur yeni sezon 3. fragmanı...

Çukur yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı! Çukur 2. sezonu bugün başlıyor...

Çukur yeni sezona bugün başlıyor. Yayınlanan fragmanlarıyla büyük heyecan yaratan Çukur dizisinin yeni sezonunda ortalık karışacak. Çukur'da Karakuzuların diziye katılmasıyla Yamaç'ın yeni düşmanları da artıyor.

ÇUKUR YENİ SEZON 3. FRAGMAN

Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak. Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Dünyaca Ünlü Aktör Aamir Khan Niğde’de1994 ABD yapımı Forrest Gump filminin uyarlaması olan "Laal Singh Chaddha" filmini koronavirüs salgını nedeniyle Hindistan’da yarıda bırakan ünlü aktör Aamir Khan, kalan çekimlerini tamamlamak için Niğde'de yer baktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber