Geri Dön

Cuma mesajı - Resimli, anlamlı, güzel Cuma mesajları

Cuma gününün ilk saatlerinden bu yana yoğun ilgi gören cuma mesajları için arayış artıyor. Ailesi ve dostlarıyla Cuma gününün anlam ve önemini paylaşmak isteyenler, en güzel, en özel, resimli cuma mesajları iletmek istiyor. İşte bugüne özel Cuma mesajları...

Cuma mesajı - Resimli, anlamlı, güzel Cuma mesajları

Cuma mesajları... Bugün İslam alemi ve Müslümanlar için en mübarek günlerden. Cuma günü yapılan ibadetler de kişiye kat kat fazla sevap kazandırmaktadır. Sizler de bugünün anlamına uygun cuma mesajlarını dostlarınızla paylaşarak onlara dua ve dileklerinizi en güzel şekilde iletebilirsiniz. İşte sms ile ya da sosyal medyada paylaşabileceğiniz resimli ve sözlü cuma mesajları...

KISA SÖZLÜ ANLAMLI CUMA MESAJLARI

Ey büyük Allah'ım, kalbleri iyiden kötüye, kötüden iyiye çeviren, ancak sensin. Kalbimi, dininde sâbit kıl, dininden döndürme, Müslümanlıktan ayırma! Hayırlı cumalar dilerim.

Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün aleyhisselam sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

Allah'ım! Ruhumu daraltma, kalbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma. Amin. Hayırlı cumaIar..

Önce yollar uzanır hakka yürümek için; tomurcuklar, güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için… Sen de dua et Allah için… Cumanız mübarek olsun.

Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın. Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

CUMA MESAJLARI RESİMLİ 2019

Cuma mesajı - Resimli, anlamlı, güzel Cuma mesajları

Cuma mesajı - Resimli, anlamlı, güzel Cuma mesajları

Cuma mesajı - Resimli, anlamlı, güzel Cuma mesajları

Botları batan mülteciler Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında lastik botun batması sonucu can simitlerine tutunarak denizin ortasında mahsur kalan 27 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber